A mindennapi.hu portál a tartalmait jelenleg nem frissíti, az eddigi tartalmak továbbra is megtekinthetőek.
Szerző:
Cimkék:

5 találat

Sport
Görbiczék egyet léptek a BL-győzelem felé - A Veszprém itthon nyert, míg a Szeged idegenben kikapott a hétvégén
2011.10.09 20:30

A dániai vereség után elindult felfelé a győri női kézilabda csapat: a francia bajnok Metz legyőzése volt az első siker a hőn áhított Bajnokok Ligája-diadal felé.

Sport
Letargia és lesújtó vélemények a női kézilabdások bukásáról - Esély sem volt az esélytelenebb németek ellen: oda a vb és az olimpia
2011.06.12 06:00

Az idegenbeli 24-22-es vereség után hazai pályán 27-22-re kapott ki a magyar válogatott Németországtól, így eldőlt: lemarad a decemberi vb-ről, és a londoni olimpiáról is.

Sport
A katasztrófa után összefogtak a magyar kézis lányok - Pálingerék olimpiai éremre hajtanak
2011.02.27 18:00

A női kézilabda Európa-bajnokságon elért 10. hely után sötétnek tűnt a jövő, ám a kudarc után összefogtak az érdekeltek a nagy célért: a 2012-es olimpiai éremért.

Sport
Görbiczék a kézilabdás világ legjobbjai - Majdnem két évtized alatt jutottak idáig, most jön a csúcstámadás
2011.02.21 16:00

A szakma szerint a világ jelenlegi két legjobb női kézilabdacsapata találkozott szombaton Norvégiában, ám a meccs meglehetősen egyoldalúra sikeredett: a Győr kiütötte a házigazda Larvikot. Honnan és mennyiből jutott idáig a Győr?

Sport
Kézilabda: Vezér nélküli játszma - Mátéfi Eszter nem számíthat az Eb-n Görbicz Anitára
2010.11.30 14:46

Lillehammerben december 7-én Szlovénia ellen kezdi Európa-bajnoki szereplését a magyar női kézilabda-válogatott, klasszis irányítónk Görbicz Anita nélkül.